Your search results

Viena brangiausių renovacijų Kėdainiuose

Paskelbė administratorius 2023 11 liepos
0
Kėdainiai, J. Basanavičiaus g. 27

Jau buvome rašę apie kažkada turinčia prasidėti J. Basanavičiaus g. 27 numeriu pažymėto namo renovaciją (straipsnis čia).

Taigi, reikalai pajudėjo ir renovacija išties prasideda. Statomi pastoliai, keičiamas stogas.

Ir va tai tau.. staigmena.. visa informacija apie renovaciją staiga ėmė ir „pradingo” iš renovacijos žemėlapio, bet tai jau nebe staigmena, nes paskutiniu metu taip vis „atsitinka”.

Bet iš jūsų surinktų statistinių lentelių informacija niekur nedingo.

Kad nesikartoti, informaciją apie renovaciją rasite senajame straipsnyje (straipsnis čia).

 

Kėdainiai, Kęstučio g. 9 renovacija

Beje identiška situacija yra ir su netoliese esančiu Kęstučio g. 9-uoju namu.

Ten (senaisiais duomenimis, nes naujieji paslėpti) vieno kvadratinio metro renovacijos kaina 317 €! Bet tikėtina, kad infliacija pridės mažiausiai 20% prie pradinės kainos.

Ar verta tokius pinigus kišti į senus pastatus? Tie kas „balsavo” už renovaciją, sakys jog verta.

Kad ir kaip sarkastiškai beskambėtų, tačiau gyventojų nuomonė renovacijos klausimais niekam nerūpi, nes pirmiausiai atakuojami vyresnieji namo gyventojai grasinant atimti kompensacijas, o kitiems belieka tik tyliai nuleidus galvas stovėti ir laukti kol bus paskelbtas nuosprendis artimiausius 20 metų sėdėti skolose, kurias garantuoja mūsų valstybė.

O ką siūlai..?! Šauksite jūs..

Ogi steigtis bendrijas, šiek tiek pasididinti kaupimo fondą ir savo jėgomis tvarkytis namą, o ne leisti visokiems atgrubnagiams kištis į namo tvarkymo reikalus ir pelnytis iš jūsų kišenės.


Vis stengiamės gauti informaciją apie renovacijas, bet kuo toliau tuo ji labiau slepiama po duomenų apsaugos šydu. Kol šią informaciją turime, stengiamės ja pasidalinti ir su jumis. Kam? Tam kad būtumėte apsišvietę ir žinotumėte, jog mieste renovacijų po 100€/kv. m. niekas nebedaro.

Rašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas viešai.

Palyginti objektus

Objektai