Your search results

Pirkėjo mokestis

Paskelbė administratorius 2024 13 vasario
0
Pirkėjo mokestis

Kodėl aš turiu mokėti, jei aš esu pirkėjas?!

Atsakymas labai paprastas.. NEMOKĖK!

O jei rimtai…

Kas yra pirkėjo mokestis ir už ką jį reikia mokėti?

Pirkėjo mokestis mūsų įmonėje įvestas dėl labai paprastos ir elementarios priežasties. 98% reikalinga pagalba perkant, o t. y. paskolos ar dokumentų tvarkymas. Jei jūs pasidarysite viską patys, VALIO mums nereikės gaišti laiko, paskirsime dieną pas notarą ir susitiksime tenai. Bet taip būna labai retai, ypatingai su tais klientais kurie perka su paskola.

Dažniausiai dėl tokių pirkėjų, pardavėjai visiškai nesuka galvos. Neturi pinigų, nepirk. Ne pardavėjo kaltė, kad pirkėjas naudos ne savo pinigus. Pardavėjas nori gauti sutartą sumą į savo sąskaitą ir jam visa kita neįdomu. O tada ir prasideda smulkmenos: banko paraiškos, turto vertinimai, renovacijos pažymos bankui, giminystės nebuvimo pažymos, būsto draudimai, hipotekos, pakvitavimai ir kt..

Tada prasideda nervai tiek pirkėjui, tiek pardavėjui. Pardavėjas moka brokeriui už savo turto pardavimą ir jis nenori sukti galvos kas, kaip ir kodėl.

Daugumas brokerių, pirkėjus numeta ir laukia kada jie susitvarkys visus dokumentus. Taip elgtis galėtume ir mes, bet mes puikiai suprantame, jog pirkėjai kad ir kaip jie dėtųsi viską išmanantys, tikrai nežino smulkmenų ir subtilybių.

Mums, kiekvieną dieną dirbant toje sferoje yra žymiai paprasčiau ir greičiau viską sutvarkyti. 1-2 d. d. ir jūs jau turite paskolą. Viskas paprasta. Jokio streso.

Kartais, paklausus mūsų klientų, kurie mūsų pagalba pirko būstą su paskola, ar jiems tai kėlė stresą, net negali atsakyti, nes daugumai patiems nieko neteko daryti. Tik ateiti pas notarą ir pasirašyti pirkimo – pardavimo sutartį ir hipoteką.

Reikia tinkamo vertinimo ir patikimo vertintojo? Bus!

Reikia paskolos remontui? Bus!

Reikia patarimo gyvenimo klausimais? Bus!

Žinoma, mes tai galėtume duoti už dyką, kad tik greičiau užsibaigti sandorį, bet praktika rodo, kad kur palieki pirkėją, ten dažniausiai ir randi.

Paskolos tvarkymas dar ne viskas.

Yra pirkėjų kurie perka ir be paskolos. Yra pirkėjų kurie teikia užklausas su savo pageidavimais.

Negi tokiu atveju mes turi dirbti už dyką?

Mes manome, kad kiekvienas darbas turi būti apmokamas ir abi šals turi gauti naudą. Jei nauda yra tik vienai šaliai, nėra gerai.

Kartais, paklausus mūsų klientų, kurie mūsų pagalba pirko būstą su paskola, ar jiems tai kėlė stresą, net negali atsakyti, nes daugumai patiems nieko neteko daryti. Tik ateiti pas notarą ir pasirašyti pirkimo – pardavimo sutartį ir hipoteką.

Jei pirkėjas mūsų pagalba nuperka turtą pigiau, greičiau ir be streso, vadinasi nauda buto. Taip?

Jei tiek pirkėjas, tiek brokeris yra patenkinti, vadinasi mainai įvyko.

Būna net taip, kad kitas brokeris jį palieka tvarkytis dokumentus, o žmogus pasimatęs kreipiasi į mus pagalbos. Ne vieną paliktą klientą teko konsultuoti „garsių” NT agentūrų ir „davesti” sandorį iki galo.

O jei nenori mokėti, visada viską gali pasidaryti pats. Mes neteikiame paslaugų, o tu už jas ir nemoki.

Kiek tai kainuoja?

Jei tau reikia tik padėti susitvarkyti dokumentus, nuo 300€.

Jei reikia padėti nupirkti areštuotą turtą, nuo 1000€.

Jei reikia padėti nupirkti be pradinio įnašo, nuo 2000€.

Jei reikia nupirkti išsirinktą turtą ir nuderėti kainą, 50% nuderėtos sumos*.

Bet kiekviena situacija yra unikali, tad geriau skambinti ir sužinoti.

*netaikoma mūsų parduodamiems objektams, kai įmonė ir pardavėjas turi paslaugų teikimo sutartį, bet galioja kitų įmonių parduodamiems objektams.

O jei pagalba ar patarimas reikalingi, visada gali susisiekti su mumis!

Rašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas viešai.

Palyginti objektus

Objektai